* чемпіонат України серед юнаків та юніорів (до 12, до 16, до 20 років);
* всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат до 9 років.
Критерії допуску:
● до 12 років - юнаки та дівчата, які народились після 1 вересня 2006 року;
● до 16 років - юнаки та дівчата, які народились після 1 вересня 2002 року;
● до 20 років - юнаки та дівчата, які народились після 1 січня 1998 року;
● до 9 років - юнаки та дівчата, яким на день завершення змагань не виповниться 9 років;
● в усі вікові категорії за рейтинговими рівнями допускаються учасники, які мають офіційний рейтинг не нижче 100 очок.
Примітка: За власним бажанням (або за рекомендаціями своїх тренерів) учасники можуть обрати для себе будь-яку старшу категорію, ніж та, в яку вони проходять за віком.
Система проведення змагань в кожній віковій категорії буде визначена в залежності від кількості учасників, які пройдуть реєстрацію.
Нижче прикріпленими файлами розміщені регламенти змагань. Розклад турів, вказаний в регламентах, може бути змінений з метою оптимізації використання часу учасників, але остаточна реєстрація, відкриття змагань та закриття, скоріш за все будуть згідно цього розкладу. Прошу враховувати це у своїх планах при купівлі квитків.
Місце проведення змагань ще не визначене остаточно, але в цьому напрямку ведеться робота, так як є багато нюансів. В разі чого, маємо 100% гарантований варіант - Школа інтелектуальних видів спорту.
Попередня реєстрація буде проводитись в окремій темі форуму: viewtopic.php?f=37&t=23005
При попередній реєстрації прошу тренерів вказувати крім прізвища, імені та міста, ще й дату народження, вікову категорію, в якій планується участь кожного спортсмена, спортивні розряди та рейтинги (якщо встановлюєте відмінні від офіційних).
Нагадую, що в Україні практикується встановлення експертної оцінки, якщо потенційний учасник має, наприклад, лише інтернет-рейтинг, або якщо реальна сила гри спортсмена суттєво відрізняється від офіційного рейтингу. Експертна оцінка може бути встановлена як тренером, так і кимось із гравців данового рівня. Але бажано цим не зловживати. Також у нас практикується принцип врахування клубних рейтингів в офіційні, але лише за формулою: клубний рейтинг мінус сто (за умови, що отриманий рейтинг виходить не нижче офіційного).
Нижче розміщую регламенти змагань, які можете використати для оформлення відряджень. ② Приміщення та питання масовок.
Питання пошуку приміщення натикається на проблеми, пов'язані з питанням масовості. Справа в тому, що більшість пристойних приміщень (конференц-залів) в Рівному розраховані на певні обмежені по кількості учасників заходи. Ще 30-40 учасників можна якось розмістити в багатьох залах, а от уже 50-70 - проблема (маю на увазі не просто стільці, а ще й столи).
Чесно кажучи, не розумію тих людей, які до цього часу ще живуть "совковими" стереотипами про те, що оцінка турніру відбувається за масовістю, а не за якістю учасників. Повірте, масовість нашого виду спорту легко визначається за нашим рейтинг-листом, опублікованим на офіційному сайті федерації, а не за тим, як ми вміємо "зганяти" масовку на той чи інший турнір.
Так, в Азії бувають масові турніри, але це переважно турніри типу 200 учасників рівня 5-го дану, чи щось подібне. В нашому випадку дехто у нас притримується думки, що для підняття рівня турніру достатньо "назганяти" на нього купу початківців. Але ж це неправильно. 20-ті кю зіграють свої партії за 10-15 хвилин ( а дехто і за 5-ть) і будуть "розносити" все навкруги, так як заставити їх сидіти і чекати "по стійці струнко" не вдасться - це ж діти. А це у свою чергу буде створювати на турнірі несприятливу атмосферу і претендентам на призові місця буде тяжко показати свої найкращі результати.
Рівень турніру визначається рівнем учасників. Заради того, щоб убезпечити юнацькі чемпіонати України від оцього "спаму 20-ми кю", Корсак у свій час практикував обмеження у рівні допуску не нижче 400 очок. Зараз такого обмеження немає, але це не означає, що на турнір треба тягнути усіх підряд. Турнір буде цінуватись, якщо для того, щоб на нього потрапити, треба чогось досягти (вийти на якийсь рейтинг чи пройти відбір у якомусь турнірі). При Корсаку формувалась, як ніби "юнацька еліта" з тих, хто уже вийшов на критерії участі в ЮЧУ, а решта учнів мали спершу постаратись вийти на цей рівень, а тоді лише претендувати на участь в такому турнірі. І це цінувалось і було стимулом якнайшвидше вийти на потрібний рівень.
Тому прошу тренерів з інших міст віднестись до цієї моєї інформації серйозно і, якщо це можливо, то привозити не всіх підряд (аби гроші були), а тих, хто дійсно за якимись вашими критеріями уже заслужив таку поїздку.
③ Для охочих "а пагаваріть"
Дуже прошу вас не влаштовувати в цій темі спамових обговорень. Якщо хочеться побалакати й перемити комусь кісточки, то заведіть, будь-ласка, окрему тему типу ""а пагаваріть" за мотивами ЮЧУ" (жартую

Повірте, ніхто з нас не може заявити, що він ідеальна людина. Як всі звичайні люди, я теж маю купу недоліків, але я при цьому роблю все можливе для того, щоб Ґо у нас розвивалось, докладаю всіх своїх зусиль і талантів. Можливо я роблю це якось не так, як ви собі уявляєте. Але це говорить лише про те, що всі люди різні і мають різне бачення усього навколо себе.
А тим, у кого ну дуже чешуться руки "потоптатись" по моїх недоліках, скажу одну важливу думку: " в чужому оці видно навіть пилинку, а у своєму - не видно навіть цілої колоди". Тож, перш ніж почати свої словесні кульбіти, прошу врахувати наведену в попередньому реченні думку.